Printeriai

Koks skirtumas tarp standartinio ir XL rašalo?

Kiekvienas kasečių gamintojas kuria skirtingų tipų spausdintuvų rašalo kasetes, tinkančias skirtingiems spausdintuvams, įskaitant standartinį ir XL rašalą. Šiame tinklaraštyje mes pasidalinsime su jumis kai kuriais skirtumais tarp skirtingų jūsų spausdintuvo rašalo kasečių dydžių.

Dažniausiai visi prekių ženklai, įskaitant Canon, HP, Brothers ir kt., parduoda standartines ir XL rašalo kasetes. Taigi, jei ieškote rašalo kasečių, turite išsiaiškinti, kuri rašalo kasetė yra suderinama su jūsų spausdintuvu. Atsižvelgdami į tai, galite sužinoti, ar jums reikia įsigyti standartinę ar XL kasetę.

Žemiau mes pasidalinsime su jumis kai kuriais skirtumais tarp įprastų ir XL kasečių.

Taigi, prieš pradėdami pirkti rašalo kasetes, įsitikinkite, kad žinote, kurią iš šių standartinių ir XL formato kasečių turite įsigyti.

 

 

Standartinės ir XL rašalo kasetės

Yra keletas dalykų, kuriais skiriasi standartinės ir XL rašalo kasetės. Žemiau esančiame skyriuje mes pasidalinsime su jumis pagrindiniais aspektais, pagal kuriuos galime palyginti standartines ir XL kasetes.

 

Rašalo talpa

Pagrindinis skirtumas tarp šių standartinių ir XL rašalo kasečių yra jose užpildyto rašalo kiekis. Labai pageidautina naudoti XL kasetę, nes nereikės dažnai keisti spausdintuvo kasetės.

 

Kaina

Taigi, jei turite lėšų, labai rekomenduojame įsigyti XL rašalo kasetes.

 

Diegimo procesas

Kalbant apie montavimą, meistriškumas labai nesiskiria. Kitaip nei dauguma žmonių galvoja, XL kasetės yra tokio pat dydžio kaip ir standartinės. Kaip minėta, vienintelis skirtumas tarp jų yra jų nešiojamo rašalo kiekis. Ir šios standartinės, ir XL kasetės gali tilpti tiesiai į bendrųjų kasečių angą be jokių reguliavimo.

 

Išeiga ir našumas

Iki šiol vienas dalykas turi būti aiškus, kad didesnės kasetės pirkimas yra protingas pasirinkimas. Pasirinkę šias XL kasetes, galite sumažinti biuro reikmenų skaičių iki minimumo ir patenkinti visus savo spausdinimo poreikius.

Tai iš tiesų yra geriausi biurams, kurie mėgsta reguliariai ir dažnai spausdinti. Šios XL spausdintuvo rašalo kasetės laikomos ekonomiškomis ir vertingomis.

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis spausdintuvo kasetę, yra tai, kad jei perkate naują spausdintuvą, protingiau pasirinkti XL kasetes.

 

Kur rasti šias XL rašalo kasetes?

Rinkoje yra daug internetinių ir neprisijungusių parduotuvių, kuriose galite įsigyti šių XL rašalo kasečių. Viena iš tokių vietų yra Printle.lt. „Printle“ yra patikima vieta, kurioje parduodamos visų rūšių spausdinimo kasetės – ir standartinės, ir XL. Pirkdami naudodami „Printle“, galite sutaupyti daug pinigų, pirkdami skirtingas skirtingų gamintojų spausdintuvų kasetes. Kai kurie iš šių prekių ženklų, kuriais prekiauja, yra HP, Canon, Samsung, Epson, Brother ir kt. Geriausia šių rašalo kasečių dalis yra ta, kad jos yra geriausios kokybės ir užtikrina 100 % pasitenkinimą visą gyvenimą. Ar tai būtų standartinė, ar XL spausdinimo kasetė, čia ją rasite už geriausią įmanomą kainą.

Peržiūrėkite visus naujausius įvairių rašalo kasečių pasiūlymus „Printle“.

Taigi, trumpai tariant, kai reikia pasirinkti tarp standartinių ir XL kasečių, jei turite biudžetą, turite pasirinkti XL, o ne standartines. Tikimės, kad šiame tinklaraštyje rasite visą informaciją, kurios jums reikia norint pasirinkti tarp standartinės ir XL rašalo kasečių. Šios XL rašalo kasetės ne tik užtikrina didelį našumą, bet ir padeda įmonėms sumažinti anglies pėdsaką. Paprastas perjungimas nuo standartinių prie XL spausdintuvo kasečių gali padėti sumažinti reikalingų kasečių skaičių. Taigi, jei norite, kad jūsų namai ar verslas būtų tvaresni, šis XL spausdintuvo kasetės pasirinkimas yra išmintingas.

Taigi, negalvokite du kartus ir tiesiog įsigykite XL spausdintuvo kasetę, o ne rinkitės pigias spausdintuvo rašalo kasetes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *