Printeriai

Privalumai ir trūkumai pasirenkant pildyti rašalo kasetes

Šiame tinklaraštyje rasite visas priežastis, kodėl verta rinktis rašalo kasečių papildymo idėją.

Taigi, išsiaiškinkime, ar geriau pirkti naują kasetę, ar ją papildyti?

 

Rašalo kasečių užpildymo privalumų sąrašas 

Draugiškas aplinkai

Pirmoji priežastis, kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę pasirinkti rašalo papildymo rinkinius, o ne pakeisti kasetes, yra ta, kad tai yra aplinkai nekenksmingas pasirinkimas. Ar tai būtų „Epson“ rašalo papildymo rinkinys , ar bet kokio kito prekės ženklo rinkinys, tikrai rasite tokį savo spausdintuvui. Kadangi žinome, kad kasetės gaminamos iš plastiko, tuščių kasečių išmetimas patenka į sąvartynus ir sukelia daugybę problemų. Apie tai turėtumėte pagalvoti prieš keisdami rašalo kasetes.

Ekonomiškas pasirinkimas

Tai dar vienas geras dalykas, kurio galite tikėtis, jei nuspręsite papildyti rinkinius. Rašalo kasečių keitimas yra žymiai brangesnis nei pildymas. Iš tiesų galite sutaupyti beveik 50%, jei pasirinksite papildymo parinktį.

Prieinamumas

Kai išeinate nusipirkti naujos kasetės, jos dažnai nėra lengvai prieinamos, kitaip nei rašalo papildymo rinkiniai. Jūs galite gana lengvai pakartotinai užpildyti kasetę, o suderinamos arba OEM spausdintuvo kasetės paieška gali būti sudėtinga.

Puikiai tinka rašaliniams spausdintuvams

Žinoma, kad kasetės pildymas geriausiai veikia rašaliniuose spausdintuvuose. To priežastis yra labai paprasta. Kadangi šie rašaliniai spausdintuvai naudoja skystą rašalą, juos papildyti yra gana patogu. Tai dar ne viskas, visi lazerinių spausdintuvų savininkai taip pat gali pasinaudoti šia rašalo papildymo nuostata.

Tai yra keletas privalumų, kai pasirenkama galimybė pildyti rašalo kasetes , o ne pakeisti kasetes. Tačiau, kaip visi žinome, nieko nėra tobulo. Žinoma, tai turi keletą trūkumų. Žemiau esančiame skyriuje mes pasidalinsime su jumis visu trūkumų sąrašu.

Kasečių užpildymo trūkumai, kuriuos turite patikrinti prieš pirkdami rašalo papildymo rinkinius

  • Nesaugus spausdintuvams

Pirmasis rašalo papildymo rinkinio pasirinkimo trūkumas yra tas, kad yra tikimybė, kad jis negrįžtamai sugadins jūsų spausdintuvą. Buvo keli atvejai, kai rašalas nutekėjo arba užkimšo spausdinimo galvutę, todėl spausdintuvas buvo rimtai pažeistas. Taigi, aišku, visiškai nesaugu pildyti rašalo kasetes.

  • Kokybė

Rašalo kasečių pildymas yra geras pasirinkimas tiems, kurie spausdina asmeniniam naudojimui. Tačiau tai netinka profesionalioms įmonėms, kurioms reikia aukštos kokybės spausdinimo sprendimų. Iš naujo užpildę rašalo kasetes galite tikėtis spaudinių kokybės skirtumo. Tai nėra faktas. Jei profesionalas tai padarys teisingai, užpildę kasetę vis tiek galite tikėtis aukštos kokybės.

  • Kasetės gedimas

Kitas dalykas, kurį čia reikia administruoti prieš pasirenkant, yra tai, kad vieną kasetę galima pildyti iki 5 kartų. Be pakartotinio kasečių užpildymo, taip pat galite įsigyti pakartotinai užpildytų suderinamų kasečių. Yra įvairių tipų užpildymo kasečių, kurios yra sukurtos taip, kad gerai veiktų su skirtingų modelių spausdintuvais. Vis dėlto yra tikimybė, kad gausite prastos kokybės pakartotinai užpildytas kasetes, sukeldamos rimtų problemų ir netgi gali nustoti veikti spausdintuvas.

  • Sudėtingas procesas

Kitas iššūkis pildant kasetę yra gana nepatogus procesas. Yra didžiulė tikimybė, kad pabandę tai padaryti, neišeisite be dėmių. Be to, galite užsikimšti spausdintuvo galvutę arba sukelti nuotėkį. Taigi, net ir pasirinkę kasečių pildymą, turite kreiptis į profesionalus, o ne bandyti patys.

Tai yra keletas iššūkių, su kuriais gali susidurti pildant kasetes. Atsižvelgdami į visus šiuos dalykus, galite patys įsitikinti, ar tai jums tinkamas pasirinkimas, ar ne.

Tikimės, kad jau padarėte savo pasirinkimą. Atsižvelgiant į visus privalumus ir trūkumus, akivaizdu, kad geriausia pasirinkti kasetės keitimo variantą arba, jei esate įsitikinę, kad kasetę reikia papildyti, įsitikinkite, kad gavote tinkamą rašalo papildymo rinkinį arba pasamdykite profesionalą, kuris tai atliktų. Yra keletas skirtingų spausdintuvų kasečių tiekėjų , kurie gali padėti jums pasirinkti.

Atminkite, kad pasirinkti galima tik keletui modelių ar spausdintuvų, todėl pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, ar tai jums tinka, ar ne.

Tikimės, kad radote visus atsakymus į klausimą apie rašalo papildymo rinkinius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *