Printeriai

6 priežastys, kodėl spausdintuvo rašalas toks brangus

 

Originalus spausdintuvo rašalas yra brangus. Bet kodėl jis toks brangus? Spausdintuvų gamintojų teigimu, taip yra todėl, kad daug darbo tenka kuriant rašalo kasetes. Štai 6 priežastys, kodėl spausdintuvo rašalas yra toks pat brangus, koks jis yra:

1. Sukūrimas užtrunka

Nors rašalo kasetės gali atrodyti kaip mažos, paprastos įrangos dalys, iš tikrųjų jos yra gana sudėtingos. Visi rašalo kasetės elementai turi veikti kartu, kad rašalas patektų į popierių ir liktų ten. Spausdintuvų gamintojai skiria daug laiko tam, kad išsiaiškintų, kaip efektyviausiai panaudoti kasetę. Tai kainuoja, ir ši kaina atsispindi rašalo kasetės kainoje.

2. Tinkamas rašalo paruošimas kainuoja.

Kaip jau minėjome, rašalo kasetė iš tikrųjų yra gana sudėtinga įranga ir apima daug daugiau nei tik šiek tiek rašalo ir purkštukų. Rašalo viduje yra kitų ingredientų, įskaitant specializuotus tirpiklius ir kitus tirpalus. Kai kurie iš jų užtikrina, kad rašalo išleidžiamas kruopščiai kontroliuojamas kiekis, o kiti užtikrina, kad popierius nesusiraitytų džiūdamas. Deja, šie ingredientai nėra pigūs, o kaina vėlgi atsispindi spausdintuvo rašalo kasetės kainoje.

3. Jie sukurti taip, kad tiktų konkrečiam spausdintuvui.

Visi žinome, kad skirtingi spausdintuvai naudoja skirtingas spausdintuvų kasetes, o spausdintuvų įmonės jas kuria tokiu būdu. Kiekviena rašalo kasetė sukurta dirbti su konkrečiu spausdintuvu ar spausdintuvų serija, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai, atitinkantys jūsų poreikius. Tam reikia didelio mokslinių tyrimų ir plėtros biudžeto, nes spausdintuvų gamintojai nuolat išleidžia naujus modelius, o rašalo kasečių technologija turi neatsilikti.

4. Geresni tyrimai reiškia geresnę kokybę

Nuolatiniai spausdintuvų gamintojų tyrimai leido sukurti geresnę spausdintuvo rašalo technologiją. Nuo labai sudėtingų spausdinimo galvučių, kurios spausdinimo ir priežiūros ciklų metu išskiria tam tikrą rašalo kiekį, iki paties rašalo pažangos. Tai lėmė geresnės kokybės spaudinius ir greitesnius spausdintuvus. Tačiau tyrimai kainuoja, o tai reiškia, kad rašalo kasetės pabrangsta.

5. Naudojate daugiau rašalo, nei manote, kad

spausdintuvai naudoja ne tik rašalą spausdindami. Jie taip pat naudoja rašalą, kad rašalo kasetės tinkamai veiktų. Pavyzdžiui, HP rašalo kasetės ir „Canon“ rašalo kasetės prastovos metu sunaudoja nedidelį kiekį rašalo, kad išstumtų oro burbuliukus ir išdžiūvusį rašalą iš purkštukų, jei kasetės per ilgai nenaudojamos.

6. Galbūt neturite savo poreikius atitinkančio spausdintuvo

Jei iš savo rašalo kasečių nenaudojate daug naudos, gali būti, kad pasirinkote netinkamo tipo spausdintuvą, atitinkantį jūsų poreikius. Jei kasdien spausdinate didelius kiekius, turėsite įsigyti spausdintuvą, skirtą intensyviam naudojimui, pavyzdžiui, skirtą mažiems biurams. Jei vieną ar dvi nuotraukas spausdinate tik kartą per mėnesį, jums reikės tam skirto spausdintuvo. Taip pat galite apsvarstyti galimybę įsigyti didelio našumo rašalo kasetes, kuriose yra daugiau rašalo ir kurios tarnauja šiek tiek ilgiau.
Yra alternatyvų brangioms originalioms rašalo kasetėms. Pirkdami aukštos kokybės perdirbtas arba suderinamas rašalo kasetes iš „Printle“ , sutaupysite pinigų ir užtikrinsite, kad spaudiniai būtų tokie pat aukštos kokybės, kokių tikitės iš originalių kasečių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *