Printeriai

Kas yra spausdintuvo kasetės čipas (mikroschema)?

 

Kiekvieną kartą, kai jūsų kompiuteryje pasirodo įspėjamasis pranešimas, pranešantis, kad spausdintuve mažai dažų, turite padėkoti lazeriniam dažų lustui. Šiuos lustus, dar vadinamus spausdintuvo arba rašalo išmaniosiomis lustais, spausdintuvai naudoja dabartinės dažų kasetės atsargoms ir lygiams stebėti. Jie bendrauja su jūsų kompiuteriu, kad pateiktų įspėjimus, kai pasiekiami tam tikri lygiai arba iškyla kokių nors kitų problemų.

 

Kas tiksliai yra kasetės čipas (mikroschema)?

  1. Kasečių lustai yra įrenginiai, kurie bendrauja su mašina tiesioginiu kontaktu arba RF (radijo dažniu).
  2. Paprastai jie montuojami ant nedidelės plokštės.
  3. Jie turi atmintį informacijai saugoti. Kartais reikia procesoriaus, kad pateiktų teisingus atsakymus.
  4.  Pateikiama specifinė kasetės informacija (kad spausdintuvas žinotų, kad įdėta tinkama kasetė). Jame nurodoma kasetės išeiga.

Kaip jie veikia

Tonerio lustai nuskaito lygius stebėdami kasetės lašelių skaičių arba iki šiol spausdinant sunaudotų rašalo lašelių skaičių. Lustai yra užprogramuoti tam tikroms dažų konstrukcijoms ir įspės bei nustos spausdinti, kai bus panaudotas tam tikras lašelių skaičius.
 

Kasečių pildymas ir keitimas

Tonerio lustai sukėlė tam tikrų ginčų, nes dėl jų sunku užpildyti spausdintuvo kasetę. Pripildę kasetę, turite iš naujo nustatyti arba pakeisti lustą, kad spausdintuvas leistų spausdinti. Mūsų suderinami rašalai ir toneriai buvo sumontuoti su nauju lustu mūsų gamykloje, todėl jums nereikės jaudintis dėl lusto nustatymo iš naujo.
 

Ką reiškia „naujas lustas“ arba „antros kartos lustas“?

Kartais OEM (Original Equipment Manufacturer) tam tikru metų laiku atnaujina savo lustą, todėl senasis lustas negali veikti naujesniuose spausdintuvuose. Štai kodėl kai kuriuose rašalo ar tonerio modeliuose pamatysite, kad jis turi naują lusto versiją arba antrosios kartos versiją. Visada pirkite naujausią spausdintuvo versiją.

Vartotojų problemos

Kartais klientai praneša apie problemas, susijusias su dažų kasečių neatpažinimu išmaniaisiais lustais arba su lustais, sakydami, kad dažų milteliai yra ištuštėję, kai kasetėje vis dar yra lašelių. Kad išvengtumėte šios problemos, atlikdami bet kokią priežiūrą ar keisdami kasetes visada turėtumėte išjungti spausdintuvą. Daugelį šių klaidų taip pat gali sukelti blogos jungtys arba netinkamas naujų kasečių įdiegimas. Iš naujo įdėjus kasetę ir vykdant gamintojo instrukcijas išjungus maitinimą, kai kurios problemos gali išspręsti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *