Printeriai

Į ką atkreipti dėmesį perkant namų spausdintuvą

 

Nespausdiname tiek daug, kiek anksčiau. Augant spausdintuvo rašalo ir tonerio kasečių kainoms, susirūpinus aplinkai ir nesunkiai bendraujant Facebook, turėti savo atostogų fotografiją, kurią galėtumėte laikyti rankose, nebeatrodo taip svarbu.

Kalbant apie namų spausdintuvo pirkimą, turite savęs paklausti, ar jums jo tikrai reikia. Patogu turėti galimybę spausdinti namuose, bet kaip su spausdinimu kopijavimo parduotuvėje?

Jei nuspręsite, kad spausdintuvas jums reikalingas namuose, parengėme vadovą, ką reikia nepamiršti ir ko ieškoti.

 

Nuotraukų spausdinimas

Kalbant apie nuotraukų spausdinimą, spausdinimas namuose gali tapti šiek tiek sudėtingas. Rašalo kasetės yra žinomos nepastovios ir mėgstamos naudoti. Jei neketinate ko nors spausdinti bent 3 kartus per savaitę, jūsų kasetės išdžius ir taps nenaudingos.

Jei retai naudojate nuotraukų spausdintuvą, investuoti į rašalinį nuotraukų spausdintuvą gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Daugelis nuotraukų spausdinimo parduotuvių siūlo tiesioginį skaitmeninį spausdinimą už dalį naujo spausdintuvo rašalo ir spausdintuvo priežiūros kainos.

Bet ką daryti, jei atspausdinsite daug nuotraukų? Galbūt esate entuziastingas mėgėjas arba profesionalus fotografas iš namų. Įsigyti savo nuotraukų spausdintuvą gali būti geriausia idėja, nes tai patogiau, nei užsukti į nuotraukų spausdinimo parduotuvę.

„Canon“ rašalo ir nuotraukų spausdintuvai, tokie kaip PIXMA serija, pateikia ryškias, aiškias nuotraukas ir tekstą, o „Photosmart“ spausdintuvams skirtos HP rašalo kasetės geriausiai tinka profesionaliai atrodančioms nuotraukoms.

Dokumentų spausdinimas

Jei ketinate spausdinti daug dokumentų, pvz., vaikų projektų, sąskaitų faktūrų ar pirkinių sąrašų, geriausia būtų įsigyti lazerinį spausdintuvą. Dažų kasečių puslapių išeiga yra didesnė nei rašalo kasečių, jos neišdžiūsta, kai jos nenaudojamos, todėl jos tinka retesniam spausdintuvui.

Brother dažai gerai maišo spalvas ir gerą puslapių našumą, o mažesnius vienos funkcijos spalvotus spausdintuvus įsigyti ir prižiūrėti yra palyginti nebrangūs. HP dažų kasetės ir daugiafunkciai spausdintuvai taip pat yra geras pasirinkimas, jei norite turėti skaitytuvą ir kopijuoklį.

„Samsung“ dažų kasetės ir spausdintuvai puikiai tinka belaidžiam spausdinimui, ypač tiems, kuriuose įjungta NFC. Šie spausdintuvai siūlo spausdinimą vienu paspaudimu iš prijungto Samsung įrenginio.

Spausdintuvų kasetės

Kai reikia pirkti spausdintuvo kasetes, kuri yra geriausia? Galite naudoti originalias spausdintuvo gamintojo kasetes, tačiau jos gali būti gana brangios. O kaip su suderinamomis ar perdirbtomis kasetėmis? Neleiskite siaubo istorijų jūsų apgauti. Geros kokybės suderinami dažai ir rašalas visada yra geras pasirinkimas, jei norite sutaupyti spausdinimo išlaidų.

Jei norite įsigyti perdirbtų arba suderinamų kasečių, visada geriausia pirmiausia atlikti namų darbus. Peržiūrėkite atsiliepimus svetainėje ir patikrinkite, ar kasetėms suteikiama garantija. Pavyzdžiui, „Pirntle“ spausdintuvų kasetėms suteikiama 12 mėnesių garantija.

Atsižvelgdami į savo spausdinimo įpročius ir tai, kokio tipo spausdintuvas jums labiausiai tinka, išvengsite nusivylimo.

Laimingo spausdinimo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *