Printeriai

Ar suderinami rašalai panaikina garantiją?

 

Milijonai žmonių visame pasaulyje naudoja suderinamas spausdintuvo rašalo kasetes, kad sutaupytų spausdinimo išlaidas. Galų gale, vardinės rašalo kasetės yra brangios, o kiekvieną savaitę sutaupę kelis eurus spausdintuvo rašalui bėgant laikui susidaro didžiulė suma.

 

 

KODĖL GAMINTOJAI ĮSPĖJA NENAUDOTI TREČIŲJŲ ŠALIŲ RAŠALO?

Spausdintuvų gamintojai nori, kad ir toliau pirktumėte originalaus prekės ženklo rašalo kasetes, nes didžiąją dalį pajamų gauna parduodant pakaitines rašalo kasetes.

Būtent dėl ​​šios priežasties tiek daug spausdintuvų siūlomi mažomis kainomis, nepaisant to, kad gamintojai daug išleidžia moksliniams tyrimams, plėtrai ir rinkodarai. Jie kompensuoja prarastą pelną parduodami pakaitinį rašalą už papildomą mokestį.

Jei perskaitysite bet kurio spausdintuvo gaminio aprašymą internete arba peržiūrėsite savininko vadovą, beveik neabejotinai rasite skyrių, kuriame gamintojas prašo vartotojų griežtai vengti trečiųjų šalių rašalo kasečių.

Kai kas tvirtins, kad norimą spausdinimo kokybę gausite tik su OEM (Original Equipment Manufacturer) kasetėmis; kiti bandys sukelti vartotojų protus baimę, kad suderinami rašalai gali sugadinti spausdintuvą arba panaikinti spausdintuvo garantiją.

Vienaip ar kitaip, verslui naudinga atgrasyti jus nuo pigaus rašalo .

AR SUDERINAMAS RAŠALAS PANAIKINS JŪSŲ SPAUSDINTUVO GARANTIJĄ?

Ne.

KĄ DARYTI, JEI SPAUSDINTUVAS PAŽEISTAS?

Pareiga įrodyti, kad žalą padarė suderinama rašalo kasetė, tenka spausdintuvo gamintojui.

Taigi inžinierius, tikrinantis sugadintą spausdintuvą, negali tiesiog nurodyti „suderinamo rašalo naudojimo“ kaip priežasties atsisakyti atlikti būtinus remonto darbus garantiniu laikotarpiu (paprastai vienerius ar du metus nuo pirkimo datos).

Bet kuriam spausdintuvo gamintojui draudžiama anuliuoti spausdintuvo garantiją, jei naudojate bendrą kasetę.

Jei naudojate suderinamą rašalą ir jūsų spausdintuvui kyla nesusijusių problemų, jam turi būti taikoma įrenginio garantija. Norint išsiaiškinti, ar tam tikros markės ir modelio spausdintuvas gali susidurti su tokiomis problemomis, naudinga atlikti internetinę paiešką.

Tačiau jei yra aiškių įrodymų, kad trečiosios šalies eksploatacinės medžiagos sugadino spausdinimo galvutę ar bet kurį kitą komponentą, garantija gali būti panaikinta arba gamintojas gali atsisakyti atlyginti žalą pagal garantiją.

Tokiu atveju gamintojas nori suversti kaltę bendrovei, pagaminusiai suderinamą rašalo kasetę.

O KAIP SU PRATĘSTOMIS GARANTIJOMIS?

Kai kuriose šalyse aukščiausios klasės verslo spausdintuvams paprastai suteikiamos išplėstinės garantijos. Kadangi šios garantijos paprastai yra neprivalomos, gamintojai gali nustatyti savo sąlygas ir paprašyti vartotojų naudoti tik OEM kasetes. Jie gali anuliuoti vartotojo garantiją dėl trečiųjų šalių rašalo kasečių naudojimo.

AR TURĖTUMĖTE NAUDOTI BET KOKIĄ SUDERINAMĄ RAŠALO KASETĘ?

Garsūs pardavėjai griežtai laikosi OEM specifikacijų, kad sukurtų aukštos kokybės suderinamas rašalo kasetes ISO sertifikuotose patalpose, kurios veikia taip pat, kaip jų OEM kolegos. Tačiau ne visos suderinamos rašalo kasetės yra vienodos.

Ypač svarbu nepirkti suderinamo rašalo iš anoniminių pardavėjų, kurie nesuteikia gaminiams garantijų ir nenori keisti dėl kokių nors priežasčių neveikiančių kasečių.

Taigi, kai kitą kartą pastebėsite požymius , kad laikas pirkti naują kasetę , sutelkite dėmesį į tinkamo tipo suderinamo rašalo įsigijimą .

Vienas didžiausių privalumų, kai iš „Printle“ tiekiamos suderinamos HP, Brother, Epson, Samsung ir Canon spausdintuvų kasetės, yra tai, kad visiems mūsų gaminiams suteikiama 100 % vienerių metų garantija. Mes siūlome jums nerizikingą pirkinį kiekvieną kartą.

BAIGIAMIEJI ŽODŽIAI

Dabar, kai žinote, kad suderinamas rašalas nepanaikins jūsų spausdintuvo garantijos, tikimės, kad esate ramūs. Naudodami suderinamus arba bendruosius rašalus galite sutaupyti bent 20 % spausdinimo išlaidų. Taigi, prasminga juos naudoti. Tiesiog įsitikinkite, kad juos gaunate iš patikimo pardavėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *