Printeriai

Ką daryti, kai spausdintuvas spausdina vertikalias linijas?

Nieko nėra labiau apmaudu, kaip tikėtis tobulo spaudinio ir vietoj to gauti kažkokį dryžuotą. Laimei, gana lengva pasiekti spaudinių šaknis ir juos pašalinti. Mūsų techninė komanda parengė šį patogų vadovą, kaip elgtis, kai spausdintuvo kasetėje spausdinamos vertikalios linijos arba dryžiai.
Jei naudojate lazerinį spausdintuvą , yra kelios priežastys, kodėl spaudiniai yra dryžuoti:

– Nešvarios arba suteptos linijos, nuolat einančios puslapyje, paprastai rodo, kad kaitinimo blokas yra nešvarus arba pažeistas.
– Plonos, apibrėžtos linijos gali rodyti įbrėžimus ant dažų kasetės būgno bloko. Jei taip atsitiks, turėsite pakeisti būgno bloką arba dažų kasetę.
– Tuščios arba baltos linijos rodo, kad kažkas trukdo dažams patekti į popierių. Tai gali būti kažkas, kas prilipo prie perdavimo volelio, arba netinkamai pašalintos transportavimo medžiagos dalys.

Taip pat gali būti, kad jūsų dažų kasetėje yra mažai dažų. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad iš kasetės pašalinote visą pakavimo medžiagą.

Lazerinio spausdintuvo problema

Jei turite Brother , OKI arba Xerox lazerinį spausdintuvą, tai gali reikšti, kad vainikinį laidą reikia išvalyti.

Rašalinio spausdintuvo problema

Jei naudojate rašalinį spausdintuvą , dryžuotų spaudinių priežastis dažniausiai yra užsikimšusi rašalo kasetės spausdinimo galvutė.

Jei prie rašalo kasetės pritvirtinta spausdinimo galvutė, įsitikinkite, kad visa transportavimo medžiaga buvo tinkamai pašalinta ir ar ant spausdinimo galvutės nėra nešvarumų. Švelniai nuvalykite spausdinimo galvutę (nelieskite jos rankomis), kad pašalintumėte klijus ar aliejų, naudodami medvilninį ausinių kištuką.

Tikimės, kad aukščiau pateikti patarimai jums padės. Jei jums reikia pagalbos ar turite klausimų, susisiekite su mumis ir mūsų techninės pagalbos komanda galės jums padėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *