Printeriai

Ar popierius įstrigo spausdintuve: kaip išspręsti šią problemą?

 

Spausdinant gali kilti daug įvairių problemų, tačiau tik nedaugelis iš jų taip erzina, kaip užstrigęs popierius. Deja, tai tikrai tipiška problema, su kuria susiduria beveik kiekvienas vartotojas. Jei turite panašią situaciją, norėsite, kad popierius įstrigtų spausdintuve, kad jį greitai ištaisytumėte. Galų gale, jums gali tekti nedelsiant grąžinti jį į darbą. Tačiau yra keletas paprastų būdų, kaip su tuo susidoroti, todėl jums nereikės jaudintis. Nereikia būti profesionalu ir nereikia eiti į kasečių parduotuvę , kad nusipirktumėte naują kasetę, kad išspręstumėte šią problemą.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kodėl kilo ši problema ir kaip ją išspręsti naudojant skirtingų tipų spausdintuvus.

 

Kaip pataisyti rašalinius spausdintuvus?

Procesas labai primena lazerinių spausdintuvų veikimą. Kai tik pastebėsite, kad popierius įstrigo, išjunkite įrenginį. Turite palaukti, kol ritinėliai atvės, kaip ir aukščiau nurodytoje situacijoje. Juk nenorėtum baigti apdegusiomis rankomis.

Išimkite spausdinimo galvutę.

Ar pakete buvo nepaimtų dokumentų? Norėdami geriau išspręsti problemą, pirmiausia atsikratykite jų. Pabandykite surasti strigtį atidarę viršutinį dangtį dabar. Nuimkite spausdinimo galvutę, kad geriau matytumėte, jei jos nematote. Be to, tai darydami galite išimti popierių jo nesugadinę.

Nuimkite popierių.

Ar matomas popierius prie įvesties dėklo? Tada pasistenkite jį suvokti ir atsargiai ištraukti. Be jokios abejonės, tai yra pats sudėtingiausias aspektas. Jie gali būti ne visada; tokiu atveju jie galėjo patekti į išvesties dėklą. Todėl jūs turite jų ten ieškoti. Jei juos aptiksite, pabandykite juos pašalinti kuo lėčiau. Šioje situacijoje galite rasti pincetą.

Apžiūrėkite volelius.

Atkreipkite dėmesį į popierių, kuris yra prisegtas tarp ritinėlių. Tokiu atveju pabandykite juos pasukti, kad atlaisvintumėte. Jei tai neveikia, lėtai nuimkite juos, kad ištrauktumėte popierių.

Pasikalbėkite su ekspertais.

Bet kokiu atveju negalite pasiekti popieriaus? Tada programėlė turi būti atidaryta. Dabar šią užduotį geriau patikėti ekspertams. Todėl, norėdami tai padaryti, turite susisiekti su spausdintuvo remonto tarnyba. Be to, dėl popieriaus strigimo dažnai kaltos spausdinimo galvutės. Dėl to turite užtikrinti, kad jie būtų dažnai valomi.

Kaip pataisyti lazerinius spausdintuvus?

Išimkite kasetę iš spausdintuvo.

Jei popierius įstrigo, pirmiausia turite išjungti lazerinį spausdintuvą. Tada patikrinkite, kur įstrigo popierius, atidarydami pagrindinį dangtelį viršuje. Ar pastebite jį tarp ritinėlių ar kur nors netoliese? Tada turėtumėte šiek tiek laiko jį liesti. Be to, naudojami voleliai įkaista, todėl stenkitės nenudeginti rankos, taip pat galite išimti spausdintuvo dažų kasetę .

Išimkite volelius.

Ar ritinėliai užstrigo popieriuje? Tada ritinėliai turi būti pasukti, kad juos atlaisvintumėte. Jei jis susidėvėjęs, kartais gali nesisukti. Tokiu atveju turite atsargiai atlaisvinti popierių, nuimdami volelius. Jei jums reikia pagalbos, turėtumėte susisiekti su specialistu.

Kaip pataisyti biuro spausdintuvus?

Biuro spausdintuvų konstrukcija šiek tiek skiriasi nuo stalinių spausdintuvų. Netgi keliose iš jų yra mygtukas, skirtas atlaisvinti popierių, jei užstrigtų. Taigi, norėdami išspręsti problemą, pirmiausia turite ją išbandyti. Jei neseniai jį įsigijote, galbūt nežinote mygtuko, kuris išspręstų problemą. Nereikia jaudintis; instrukcijos jums pasakys, kaip tai padaryti. Tačiau atminkite, kad prieš paspausdami mygtuką pašalinkite neužstrigusį popierių.

Dar kartą paleiskite įrenginį.

Popieriaus atleidimo mygtukas gali ne visada veikti. Tokiu atveju spausdintuvą reikia paleisti iš naujo. Galbūt žinote arba nežinote, kad šis veiksmas kartais išsprendžia problemą. Jei iš naujo paleisite aparatą, kol jis įstrigo popieriumi, problema paprastai išnyksta.

Atidarykite du dėklus.

Įvesties ir išvesties dėklus reikia atidaryti, jei ankstesni metodai nebuvo sėkmingi. Raskite įstrigusį popieriaus plotą ir atsargiai jį išimkite. Ar tu negali to pasiekti, ar ne? Pažiūrėkite, ar pincetas išsprendžia problemą. Jei nepavyksta jo išimti, apsvarstykite galimybę išvalyti komponentus, dėl kurių gali užstrigti.

Naudokite spausdinimo funkciją.

Vėl įjunkite įrenginį, jei nė viena iš aukščiau nurodytų procedūrų nebuvo sėkminga. Tada dar kartą vykdykite spausdinimo komandą. Tai puikiai tinka daugeliu atvejų, nes spausdintuvas ir toliau užbaigia nebaigtą spausdinimo užduotį. Tačiau tokiu būdu veikia tik keli konkretūs modeliai. Jei nė vienas iš šių metodų nepavyksta, turite samdyti ekspertą, kuris užbaigtų procesą.

Taip galite išspręsti spausdintuvo popieriaus problemą ir ateityje jis neužstrigs. Jei nenorite daugiau problemų su spausdintuvu, visada pirkite kasetes iš geriausio rašalo ir dažų kasečių tiekėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *