Printeriai

Kaip gaminamos perdirbtos rašalo ir dažų kasetės?

 

Milijonai žmonių visame pasaulyje dabar naudoja perdirbtas rašalo ir dažų kasetes, kad sumažintų spausdinimo išlaidas. Kadangi originalaus prekės ženklo rašalas ir toneriai yra labai brangūs, tiek verslo, tiek namų vartotojai dabar pasitiki perdirbtomis arba suderinamomis spausdintuvų kasetėmis.

Tiek perdirbtos, tiek suderinamos kasetės gali padėti sutaupyti iki 75 % spausdinimo išlaidų! Ilgainiui šios santaupos gali sudaryti didžiulę sumą.

Šiame įraše aptarsime, kaip gaminamos perdirbtos rašalo ir dažų kasetės. Pirma, supraskime pagrindus.

 

 

KAS TIKSLIAI YRA PERDIRBTA RAŠALINĖ ARBA DAŽŲ KASETĖ?

Perdirbta rašalo arba dažų kasetė yra originalios įrangos gamintojo (Original Equipment Manufacturer) spausdintuvo kasetė, kuri buvo išvalyta, suremontuota ir pakartotinai užpildyta panašios kokybės rašalu ar dažais.

KĄ DARYTI SU PAŽEISTOMIS NAUDOTOS SPAUSDINTUVO KASETĖS DALIMIS?

Pažeisti spausdintuvo kasetės komponentai, jei tokių yra, pakeičiami, kad perdirbta arba atnaujinta rašalo arba dažų kasetė veiktų kaip nauja.

IŠ KUR TIEKIAMOS PERDIRBTOS KASETĖS?

Rašalinių ir lazerinių dažų kasetės, skirtos perdirbti, tiekiamos iš spausdintuvų vartotojų visame pasaulyje.

Daugelis pardavėjų taip pat renka naudotas OEM spausdintuvų kasetes vykdydami lėšų rinkimo iniciatyvas ir bendruomenės perdirbimo programas.

PERDIRBTŲ RAŠALO IR DAŽŲ KASEČIŲ GAMYBOS PROCESAS

Toliau išvardyti veiksmai apibūdina perdirbtų rašalo ir dažų kasečių „Printle“ gamybos procesą. Dauguma pardavėjų laikosi daugiau ar mažiau panašaus perdirbtų spausdintuvų kasečių gamybos proceso.

 1. Naudotos OEM kasetės, surinktos tiesiogiai iš spausdintuvų naudotojų arba per bendruomenės perdirbimo programas, rūšiuojamos pagal tipą, prekės ženklą, modelį ir kasetės numerį (unikalus kasetės, skirtos naudoti su tam tikros markės ir modelio spausdintuvu, identifikatorius).
 2. Kad rašalo kasetės neišdžiūtų, jos laikomos kontroliuojamoje aplinkoje.
 3. Mūsų kokybės kontrolės specialistai patikrina kiekvieną kasetę, ar nepažeista. Kiekvienos kasetės veikimui patikrinti naudojami elektriniai bandymo įrankiai.
 4. Jei kasetėje liko rašalo ar dažų, ją ištuština technikas.
 5. Kasetėms valyti naudojamas demineralizuotas vanduo (be ištirpusių mineralų) su valymo sistema. Po valymo kasetės džiovinamos kontroliuojamoje temperatūroje.
 6. Kasetės pakartotinai pripildomos aukštos kokybės rašalu arba dažais, naudojant papildymo aparatą, specialiai sukurtą pagal OEM specifikacijas. Rašalo arba dažų formulė sukurta taip, kad atitiktų vardinių kasečių spausdinimo kokybę.
 7. Jei kasetėje yra elektroninis lustas, jis nustatomas iš naujo arba pakeičiamas, kad spausdintuvas atpažintų perdirbtą rašalinio spausdintuvo arba dažų kasetę. Jei pildėte kasetes namuose ir vėliau sužinojote, kad spausdintuvas atsisako jas atpažinti, tai gali būti dėl elektroninio lusto.
 8. Mūsų kokybės kontrolės specialistai patikrina kiekvieną kasetę po to, kai ji buvo užpildyta vakume ir išdžiovinta. Labai svarbu pasiekti, kad kasetės viduje būtų slėgis.
 9. Kasetės, kurios praeina kokybės patikrinimą, yra kruopščiai užsandarintos, kad būtų išvengta nuotėkio.
 10. Kaip ir originalaus prekės ženklo kasetės, perdirbtos kasetės taip pat atlieka puslapių išeigos bandymą pagal ISO standartus paskutiniame etape.
 11. Kasetės, kurios išlaiko puslapio išeigos testą, dar kartą išvalomos ir supakuojamos į karščiui atsparias pakuotes.

AR PERDIRBTOS KASETĖS TURĖS ĮTAKOS GAMINTOJO GARANTIJAI?

Ne.

Spausdintuvų gamintojai negali neleisti jums naudoti perdirbtų kasečių arba trečiųjų šalių eksploatacinių medžiagų.

Tiesiog įsitikinkite, kad perkate iš patikimo pardavėjo. Nepirkite iš anoniminių pardavėjų internetu, net jei atnaujintos kasetės siūlomos išmetimo kainomis. Prastai atnaujintos kasetės gali sugadinti spausdintuvą.

Pirkdami perdirbtas rašalo ir dažų kasetes, skirtas HP , Brother , Epson ir Canon spausdintuvams, sutaupysite ne tik spausdinimo išlaidų . Jūs taip pat padedate aplinkai.

Kadangi perdirbtos spausdintuvų kasetės yra pagamintos iš perdirbtų (beveik visiškai) ir atkurtų OEM kasečių ir dalių, tai padeda išvengti dar didesnių neskaidžių plastikinių atliekų krūvų, kurie kažkur atsidurtų sąvartyne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *