Printeriai

Rašalo arba dažų kasetė jūsų spausdinimo poreikiams

 

Tinkamo tipo kasetės naudojimas yra labai svarbus, kad jūsų spausdintuvas tinkamai veiktų tarp visų spausdintuvo reikmenų. Be to, labai svarbu suprasti skirtumus tarp rašalo ir dažų kasečių, įskaitant jų unikalias funkcijas ir programas.

Koks skirtumas tarp rašalo ir tonerio?

Trumpai tariant, lazeriniuose spausdintuvuose naudojamos dažų kasetės, kuriose yra miltelių, o rašalinių spausdintuvų rašalo kasetėse yra skysčio.

Rašalo kasetės

Priklausomai nuo turimos kasetės, viduje esantis rašalas gali būti dažų arba pigmento pagrindu. Dažų pagrindu pagaminti rašalai dažnai pateikiami daugumoje rinkoje esančių rašalinių spausdintuvų. Jie vertinami už gebėjimą kurti ryškius, tikroviškus spalvotus spaudinius ir nuotraukas ir yra pigesni nei pigmentinės rašalo kasetės.

Dažų pagrindo rašalas gali išsitepti ir nėra atsparus vandeniui; Be to, daugelis atspaudų pradeda blukti po 25 metų. Palyginti su dažų pagrindu pagamintu rašalu, pigmento pagrindu pagamintas rašalas yra traškesnis ir greičiau džiūsta. Profesionalūs fotografai ir grafikos dizaineriai vertina jo gebėjimą spausdinti archyvinės kokybės tekstą ir vaizdus. Be to, pigmentinis rašalas dažnai lenkia dažų pagrindu pagamintą rašalą atsparumu vandeniui ir UV šviesai.

Tonerio kasetės

Tonikas yra sausa, miltelių pavidalo medžiaga, kuri nepalieka dėmių, kaip rašalo kasetės, tačiau netinkamai elgiamasi, jis gali tapti nešvarus. Lazeriniai spausdintuvai, spausdinantys nespalvotai, naudoja tik juodus dažus. Juodos, žalsvai mėlynos, rausvai raudonos ir geltonos spalvos dažų kasetės naudojamos keturiuose spalvotuose lazeriniuose spausdintuvuose kiekvienam spaudiniui sukurti.

Kadangi jums niekada nereikia jaudintis dėl būgno keitimo, dažų kasetės su įmontuotu būgno bloku paprastai yra brangesnės nei viena dažų kasetė. Tačiau daugumai vartotojų jie atrodo patogesni. Iš esmės jūs keičiate būgną kiekvieną kartą, kai perkate naują dažų miltelius. Panaudojus 3–4 tonerius, paprastai galima pakeisti atskirus būgno blokus.

Kurį spausdintuvą turėtumėte pasirinkti?

Rašalinio spausdinimo privalumai ir trūkumai

Rašalinius spausdintuvus renkasi daugelis šeimų, fotografų ir mažų namų biurų. Tekstas, spalvotos nuotraukos ir nuotraukos spausdinamos rašaliniais spausdintuvais. Be to, kai kurie „viskas viename“ rašaliniai spausdintuvai turi fakso, nuskaitymo ir kopijavimo galimybes. Jie yra geras pasirinkimas, jei jums reikia aukštos kokybės vaizdų arba planuojate spausdinti retai mažu garsumu. Bet jei nesate atsargūs, kasetės keitimas gali būti brangus (apie tai vėliau). Yra dvi tipinės rašalo kasečių sąrankos. Kai kuriems spausdintuvams reikia tik juodo ir trijų spalvų rašalo kasečių. Trijų spalvų trūkumas yra tas, kad jei viena spalva baigiasi, turite pakeisti visą kasetę. Jis tvarko jūsų spalvotus spaudinius. Skirtinguose spausdintuvuose naudojamos skirtingos rašalo kasetės.

Lazerinio spausdintuvo privalumai ir trūkumai

Klientai, kuriems reikia dažnai spausdinti, tikriausiai turėtų rinktis lazerinį spausdintuvą. Šioms mašinoms geriausiai tinka mažos ir vidutinės įmonės bei mokymo įstaigos, kurios spausdina daug popierių su daugybe teksto ir spalvų. Nepaisant to, kad technologijos kasmet tobulėja, nuotraukų spausdinimas lazeriniu spausdintuvu nepatartina. Vaizdai negali atkurti tų pačių tonų skirtumų kaip rašalinis spausdintuvas, nes dažų kasetės yra miltelių pavidalo, todėl nuotraukos dažnai atrodo plokščios. Nesakome, kad lazerinio spausdintuvo rašalas negali spausdinti vaizdų, bet jei esate fotografas, tikriausiai būsite nepatenkinti rezultatu. Patartina įsigyti vienspalvį lazerinį spausdintuvą, jei jums reikia tik juodos spalvos spausdinimo galimybių.

Asmenims, kurie nori pridėti šiek tiek spalvų įprastiems dokumentams, spalvoti lazeriniai spausdintuvai yra pasirinkimas. Daugiafunkciai lazeriniai spausdintuvai yra panašūs į anksčiau aptartus „viskas viename“ tuo, kad jie gali spausdinti, nuskaityti, kopijuoti ir siųsti faksu. Šiuo metu beveik kiekvienas spausdintuvas turi „Wi-Fi“ ryšį, todėl galite belaidžiu būdu spausdinti iš nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar išmaniojo telefono.

Kokią spausdintuvo kasetę turėčiau naudoti?

Norimų spausdintuvo funkcijų ir spausdinimo nustatymų pasirinkimas yra tik dalis proceso. Pirmą kartą perkantys spausdintuvus dažnai neatsižvelgia į spausdintuvų kasečių kainą, nepaisant jos svarbos. Savaime suprantama, kad kasetės gali būti brangios. Priklausomai nuo kasečių ekonomiškumo, jūsų pasirinktas spausdintuvas galiausiai gali sutaupyti arba sugadinti spausdinimo biudžetą. Kasetės kaina, dydis ir puslapių išeiga labai skiriasi priklausomai nuo spausdintuvų modelių. Savaitinis spausdintuvų išpardavimas didelėje dėžutėje dažnai įtikina pirkėjus, kurie pirmą kartą perka, tik vėliau jie sužino, kad kasečių keitimo kaina yra dvigubai didesnė nei spausdintuvo kaina.

Prašome nepatekti į tuos spąstus. Prieš pirkdami įvertinkite spausdintuvo eksploatavimo išlaidas ir įsitikinkite, kad spausdinimo reikalavimai ir biudžetas atitinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *