Printeriai

Rašalinės kasetės klaida

Yra keletas dalykų, kurie labiau erzina, nei bandymas spausdinti ir atsirandanti klaida „Nėra rašalo“, tačiau nesijaudinkite, toliau pateikti šio puslapio punktai suskaidys į kelis būdus, kaip gali atsirasti ši klaida, ir kaip juos ištaisyti.

 

1 pataisymas: patikrinkite tris pagrindinius dalykus

Yra trys greitos patikros, kurios apima beveik visas „Neatpažintas“ klaidas. Jie gali atrodyti nereikšmingi, bet patikrinkite juos bet kuriuo atveju:

  1. Ar kurį laiką naudojote kasetęDauguma suderinamų elementų sako „neatpažįstami“, kai jie yra tušti.
  2. Ar naudojate savo spausdintuvui tinkamas kasetes ? Netinkamas rašalas grąžins klaidą.
  3. Ar kasetė yra tinkamoje vietojeJuoda spalvos lizde sakys, kad neatpažintas.

Net jei esate 100% teisingas, kiekvienas iš šių punktų yra teisingas, dar kartą patikrinkite. Jūs būsite nustebinti, kaip lengvai gali išsispręsti paprasta klaida.

 

2 pataisymas: patikrinkite, kurioje kasetėje yra problema

Jei jūsų spausdintuvas praneša tik apie vieną kasetę, kurioje yra klaida , pereikite prie 3 problemos sprendimo.

Jei pakeitėte daugiau nei vieną kasetę ir matote klaidų visame rinkinyje (net ir tose , kurios veikė anksčiau), tai yra tik vienos kasetės, kuri registruojama kiekvienoje kasetėje, gedimas. Sužinokite ir pataisykite reikiamą kasetę:

  1. Išimkite visas naujas įdėtas kasetes ir vėl įdėkite senas (tuščias) kasetes, kurios veikė
  2. Iš naujo paleiskite spausdintuvą, tai turėtų pašalinti neatpažintą klaidą (ir pasakyti, kad kai kurie yra tušti)
  3. Įdėkite vieną iš naujų kasečių
  4. Įdėkite naujas kasetes po vieną, kol vėl pasirodys klaida. Tai yra kasetė, skirta trikčių šalinimui.

 

3 pataisymas: išvalykite kontaktinį lustą

Patikrinkite vario juostą ant kiekvienos kasetės. Tai yra jų kontaktinis lustas ir tai, kas bendrauja su spausdintuvu. Kiekvieną kartą švelniai nušluostykite šluoste ar pieštuko trintuku, kad įsitikintumėte, jog jie yra švarūs ir be dulkių.

Iš naujo įdiekite kasetę į savo aparatą ir iš naujo paleiskite spausdintuvą, tai turėtų pašalinti klaidą.

 

 

 

4 pataisymas: atlikite sunkų atstatymą

Kad ir kaip keistai tai skambėtų, klaidas spausdintuvas gali „prisiminti“. Išvalę lustą ir iš naujo įdėję kasetę, išjunkite spausdintuvą iš elektros kištuko, palaukite 30 sekundžių, tada vėl įjunkite. Dažnai pastebėsite, kad klaida pašalinta ir galite laisvai spausdinti.

Vis dar gaunate neatpažintą klaidą?

Jei vis tiek gaunate klaidos pranešimą, tikėtina, kad kasetėje yra gedimas . Susisiekite info@printle.lt, kad susitartumėte dėl pakeitimo.

 

Specialūs atvejai

Jei naudojate pakartotinai užpildytas kasetes

Užpildytos kasetės naudoja anksčiau naudojamą mikroschemą rašalo lygiui (nes tai kasetės, kurios buvo panaudotos vieną kartą, o po to užpildytos). Kai kurių iš šių mikroschemų negalima atstatyti, todėl pirmą kartą perskaičius tuščias, jos visada bus tuščios, neatsižvelgiant į tai, kiek rašalo yra rezervuare. Tiesiog spausdinkite, kol jūsų puslapiai pradės blukti ir žinosite, kad laikas jį pakeisti.

Jei naudojate „Canon“ spausdintuvą

Iš naujo užpildytos „Canon“ kasetės įjungia spausdintuvo būsenos monitorių, todėl turėsite jį išjungti. Norėdami tai padaryti, tiesiog paspauskite „Stop/reset“ mygtuką 5 sekundes, kai gausite klaidą (tai raudonas apskritimas su trikampiu).

Jei trikčių šalinimas nepadėjo ir jūsų spausdintuvas vis dar praneša apie rašalo trūkumą, susisiekite ir mes greitai sutvarkysime.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *