Printeriai

Kaip išvalyti spausdintuvo galvutes?

Akivaizdu, kad gamintojai turi skirtingus spausdinimo galvučių valymo ciklų vykdymo būdus, kodėl jie mums, vartotojams, tai palengvintų? Žemiau pateikiami dažniausiai naudojami priežiūros ir valymo ciklai pagal prekės ženklą.

brother gamintojas

Brother

Brother turi puikią mažą sistemą, kurioje kartais galite valyti tik juodą ar spalvotą galvutę – tai puikus būdas sutaupyti rašalo!

Brother spausdinimo galvučių išlyginimas

Paspauskite mygtuką „Ink Managemen“, tada mažame ekrane pasirinkite „Test Print“, tada „Alignment“ ir pasirinkite, ar pasirinkti tik monofoninį (juodai baltą) ar spalvotą. Išspausdinus bandomąjį lapą, tiesiog pasirinkite, kuris iš pavyzdžių labiausiai atitinka skaičių 0.

Brother spausdinimo galvutės valymas

Paspauskite mygtuką „Ink Management“, tada pasirinkite Cleaning ir pasirinkite, kurią spausdinimo galvutę (-as) valyti. Viskas!

Brother purkštukų patikrinimai

Kaip ir atliekant visas Brother priežiūros procedūras, paspaudžiate „Ink Management“, tada pasirenkate „Test Print“ ir „Print Quality“. Pasirinkus „Colour Start“, jis turėtų išspausdinti bandomąjį lapą, o tada jums tereikia vadovautis gautomis instrukcijomis.

 

canon gamintojas

Canon

„Canon“ spausdinimo galvučių išlyginimas

Pasirinkite „Print Head Alignment“, tada – „OK“. Po to, kai jis atspausdintas, paspauskite „Yes“ ir patikrinkite atspausdintą modelį, prieš patvirtindami rodomą pranešimą ir spustelėdami „OK“, pažymėdami langelio numerį kiekviename stulpelyje su mažiausiai pastebimomis juostomis.

„Canon“ spausdinimo galvutės valymo ciklas

Standartinis spausdinimo galvutės valymo ciklas atliekamas spustelėjus „Cleaning“ skirtuke Priežiūra, tada šiek tiek palaukti, kol pasirodys pranešimas; patvirtinkite ir spustelėkite „Print Check Pattern“. Iš to galite pasakyti, kokio tipo Deep Clean jums reikia atlikti, dėl kurių linijos (juodos ar spalvotos) išblukusios.

Grįžkite į priežiūros skirtuką ir šį kartą eikite į Gilus valymas ir vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas.

„Canon“ purkštukų patikrinimai

Tai beveik pakankamai identiška spausdinimo galvučių lygiavimui (spustelėjus „Nozzle Check“, o ne „Print Head Alignment“), tik nepasirinkus dryžių modelių.

Puikus patarimas visiems „Canon“ spausdintuvams yra toks: susiraskite „Canon“ svetainę ir eikite į palaikymą. Kai būsite čia, paieškos juostoje įveskite savo „Canon“ spausdintuvo modelį ir jis turėtų parodyti visas palaikymo temas. Slinkite, kol rasite tą, kuriame aprašoma tik tai, ką norite daryti, ir perskaitykite!

 

epson gamintojas

Epson

„Epson“ nerodo savo vadove esančius mygtukus, niekada nerodydama, kuris mygtukas ką reiškia. Taigi, nuoroda, jei kada nors paspausite mygtuką „Stop“, tai apskritimas su trikampiu (paprastai raudonas).

„Epson“ purkštukų patikrinimai

Tiesiog įdėkite popieriaus, išjunkite spausdintuvą ir paspauskite maitinimo mygtuką, laikydami nuspaudę „Stop“ mygtuką. Jis turėtų atspausdinti standartinį „Epson“ bandymo lapą, kad galėtumėte pamatyti, ar jis užblokuotas.

„Epson“ spausdinimo galvutės valymas

Tiesiog išjunkite „Epson“ spausdintuvą ir 3 sekundes palaikykite nuspaudę maitinimo mygtuką. Kai maža mirksinti lemputė užsidega, viskas!

Tam tikri Epson spausdintuvų modeliai, turi šiek tiek kitokį spausdinimo galvutės valymo metodą. „Epson“ viską supaprastino ir vienu metu sujungė purkštukų patikrinimus ir spausdinimo galvutės valymą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdėti paprasto popieriaus, įjungti „Setup Mode“ (yra mažas mygtukas, kuriame yra keletas įrankių), tada eikite į „Maintenance“, tada „Nozzle Check“. Kai bandomasis puslapis bus atspausdintas, jums bus suteikta galimybė atlikti „Print Head Cleaning“ ciklą.

 

 

Skirtingai nuo daugelio konkurentų, HP daugiausia dėmesio skyrė kompiuterių priežiūrai, kur visas funkcijas galite pasiekti per „HP sprendimų centrą“, kuris yra įdiegtas kartu su spausdintuvo tvarkyklėmis. Dėl to spausdintuvo priežiūra yra gana paprasta, jei iš tikrųjų žinote, kad sprendimų centras yra.

HP spausdinimo galvutės valymas

Tai gali skirtis skirtinguose HP spausdintuvų modeliuose, naudojant du pagrindinius metodus. Pirmiausia savo darbalaukyje eikite į HP sprendimų centrą (HPSC), eikite į Settings, Print Settings, Printer Toolbox, Device Services and select Clean Print Cartridges.

Jei tai neveikia, pabandykite pereiti prie HPSC, Nustatymai, Spausdinimo nustatymai, Spausdintuvo įrankių rinkinys, Įrenginio paslaugos ir pasirinkite Valyti spausdinimo kasetes.

HP lygiuojančios spausdinimo galvutės

Įdėkite šiek tiek popieriaus ir, jei tai naujai įdėta kasetė, ji automatiškai spausdins. Nuskaitykite šį spaudinį taip, kad kairiajame priekiniame stiklo kampe būtų lapo viršus ir jis bus automatiškai sulygiuotas. Jei tai ne nauja kasetė, lygiavimo puslapį galite gauti apsilankę HPSC, Settings, Print Settings, Printer Toolbox, Device Services, and finally Align the Print Cartridges.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *