Printeriai

Brother spausdintuvo klaidos

Nors jūsų Brother spausdintuvas gali pateikti daugybę įvairių klaidų, mes sudarėme atsakymus į visas dažniausiai pasitaikančias klaidas.

 

 

Brother spausdintuvo klaida S05 (error S05)

„Duomenų perdavimas per lygiagretųjį prievadą“ nutrūksta. Nustačius spausdintuvą iš naujo, viskas paprastai vėl pajudės.

Brother spausdintuvo klaida E50 (error E50)

Tai sugadintas kaitinimo blokas. Pakeitę kaitinimo bloką galėsite spausdinti.

Brother spausdintuvo klaida E51 (error E51)

Paprasčiau tariant, tai reiškia, kad tikriausiai ką tik pakeitėte kasetę ir padarėte kažką ne taip. Jis pasirodys, jei lazeris, dangtelis ar kita spausdintuvo dalis nebus tinkamoje padėtyje, todėl atidarykite jį ir prieš bandydami dar kartą įsitikinkite, kad viskas yra ten, kur turi būti.

Brother klaida „Juodieji puslapiai“ (error ‘Black Pages’)

Tai gali būti tikras klaidos pranešimas arba spausdintuvas gali spausdinti juodus puslapius, o tai, tikiu, visi sutiksime, kad tai blogai. Problema kyla dėl vidinio įrenginio veikimo, ir mes dar neradome būdo, kaip tai patiems sutvarkyti, o ne nuvežti į techninės priežiūros centrą.

Patikrinkite popieriaus kelią (Check Paper Path)

Tai pamatysite, jei vienas iš spausdintuvo ritinėlių yra nešvarus (arba nesuderintas, bet tai gana retai), todėl jis tinkamai nepaims popieriaus. Tiesiog išvalykite ir dar kartą išbandykite tą spausdinimo užduotį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *