Printeriai

Kaip išvengti rašalo džiūvimo?

Išdžiuvusios rašalo kasetės gali visiškai sustabdyti jūsų spausdinimą ir yra tikra problema žmonėms, kurie dažnai palieka savo spausdintuvą neveikiantį. Nors daugeliu atvejų turėsite pakeisti visą kasetę, yra keletas būdų, kuriuos galite išbandyti.

 

Kas sukelia rašalo džiūvimą?

Nedažnas naudojimas

Retai spausdintuvus naudojantys žmonės pastebės, kad kasetės greitai išdžiūsta ir dėl to gali lengvai užsikimšti. Tai galima sumažinti dažniau spausdinant arba reguliariai atliekant valymo ir rašalo bandymus, kad purkštukai liktų švarūs.

Baigėsi kasečių galiojimo laikas

Daugelis žmonių nežino, kad spausdintuvų kasečių galiojimo laikas yra pasibaigęs, ir naudojant jas po šios datos gali kilti problemų spausdinant. Paprastai patariame niekada nelaikyti kasečių ilgiau nei 12 mėnesių, kad nekiltų problemų, ir laikykite jas vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių.

Rankiniu būdu užpildykite kasetes

Jei tai daroma neteisingai, į kasetę gali patekti oro, išdžiūti rašalas ir užsikimšti purkštukų galvutės. Štai kodėl mes tiekiame tik iš patikimų perdirbėjų, turinčių nuostabią kokybės kontrolę.

Laikoma šalia radiatorių arba šiltose patalpose

Visada įsitikinkite, kad spausdintuvas laikomas patalpoje, kurioje yra stabili temperatūra, nes temperatūra gali turėti įtakos jūsų rašalo kasečių veikimui.

 

Ką daryti norint pataisyti sausą rašalo kasetę?

1. Paleiskite spausdinimo galvutės valymą spausdintuvo nustatymuose

Ši parinktis gali būti prieinama per kompiuterį arba kaip pati spausdintuvo funkcija. Jei nesate tikri, kaip tai padaryti, naudotojo vadovas jums padės. Tikėtina, kad tai turėsite atlikti 4–5 kartus.

2. Sudrėkinkite kasetę

Išimkite kasetę iš spausdintuvo. Įdėkite kasetę į dubenį su šiltu vandeniu (Printle rekomenduoja tai daryti dubenyje, o ne vonioje ar kriauklėje, kad sumažintumėte dėmių riziką), kad spausdintuvo galvutė būtų panardinta.

Esant rimtiems užsikimšimams, galite pamirkyti vatos gabalėlį šiltame vandenyje ir juo patrinti kasetės vietą, iš kurios išteka rašalas. Išimkite, kai rašalas pradės tekėti į vandenį.

Nuvalykite purkštukus sausai popieriniu rankšluosčiu arba nepūkuotu skudurėliu ir įdėkite į spausdintuvą. Pakartokite 1 veiksmą. Jei jums reikia tai pakartoti daugiau nei du kartus, rekomenduojame įsigyti naują kasetę, nes jos greičiausiai nepavyks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *