Printeriai

Alternatyvios kasetės, suderinamos spausdintuvo kasetės?

Kai kurie jas vadina „ suderinamomis spausdintuvų kasetėmis “, o kiti – „rašalo alternatyvomis“. Tai reiškia spausdintuvų kasetės, kurios turi vieną bendrą bruožą, palyginti su originaliomis: jos yra pigesnės! Štai kodėl verta dar kartą pažvelgti: pravartu žinoti, ką gali padaryti alternatyvos, kokie yra jų skirtumai ir kodėl kai kurie pigūs pasiūlymai yra lengvi piniginėje, bet ne spausdintuve.

Nenuostabu, kad spausdintuvų gamintojai rekomenduoja naudoti tik originalias kasetes. HP, Canon, Brother, Epson, Lexmark ir kt. nuolat sugalvoja idėjų, kaip neleisti klientams pereiti prie alternatyvių spausdintuvų kasečių, tačiau jie dažnai pralaimi prieš tiekėjus, kurie gali jas pasiūlyti iki 80% pigiau. Tačiau reikia būti atsargiems, ypač kai kasetė atrodo neįtikėtinai pigi. Ar tai naujos ar perdirbtos kasetės?

 

 

Kiekvieno spausdintuvo modelio kasečių istorija yra daug sudėtingesnė. Juk jie skiriasi ne tik savo rašalo sudėtimi, bet ir dizainu. Kad nebūtų pažeistos originalių gamintojų patentinės teisės, suderinamų kasečių gamintojai nuodugniai analizuoja originalus ir atgamina juos taip, kad kopijos nuo originalų skirtųsi tik smulkiausiomis detalėmis..

Kinijos klonai?

Europos suderinamų rašalų gamintojai dažnai siūlo garbingą kokybę, nes patentinės apsaugos ir kokybės požiūriu jie turi atitikti nacionalinius ir ES standartus. Daugelis pigesnių kopijų dabar gaminamos Kinijoje.

Išpardavimo kainos, už kurias galite įsigyti šių prastesnių gaminių, retai pasiteisina. Kokybė išlieka aiškiai žemesnė už vokišką standartą, o silpnas spausdinimas ir prastesnis spausdinimo vaizdas yra gana dažnas reiškinys. Beje, tai liečia ir bevardžius klonus, ir tuos, kurie padirbinėja originalias kasetes stambių spausdintuvų gamintojų – dažniausiai abejotinų internetinių tiekėjų su agresyvia kainų reklama – vardais.

Kas pasikliauja perdirbimu, viską daro teisingai.

Perdirbtų rašalo kasečių pranašumas prasideda nuo gamybos proceso: tuščios originalios kasetės valomos ir pramoniniu būdu perdirbamos sudėtingu procesu. Tai taip pat reiškia, kad, pavyzdžiui, kasetes su lustais spausdintuvas gali greitai atpažinti kaip originalus.

Perdirbimo programos ne tik sumažina sąvartynų, bet ir vartotojų naštą – finansiškai ir tuščių kasečių utilizavimo požiūriu. Šiandien šias programas siūlo visi pagrindiniai spausdintuvų gamintojai: jie taip pat pagal įstatymą įpareigoti nemokamai atsiimti spausdintuvų kasetes ir rimtai žiūrėti į šią atsakomybę. Be to, trečiųjų šalių tiekėjai taip pat surenka, išvalo ir užpildo tuščius originalus bei parduoda palankiomis kainomis.

Pliusas už aplinkos apsaugą ir patikimumą

Gera medžiaga, gera sąžinė: perdirbtas kasetes sunku nugalėti, kai kalbama apie suderinamumą su aplinka. Visos daugkartinio naudojimo dalys yra išvalomos siekiant taupyti išteklius ir joms taikomi tokie pat griežti standartai, kaip ir naujoms dalims. Šis profesionalus valymas yra būtinas, kad rašalas vėl būtų sklandžiai transportuojamas, ypač jei tai rašalo kasetės su integruota spausdinimo galvute . Kai tai bus padaryta, perdirbtos kasetės paprastai veikia patikimai ir apsaugo vartotoją nuo daugybės erzinančių klaidų pranešimų.

Kuo senesnis spausdintuvas, tuo pigesnė perdirbta kasetė

Perdirbtos rašalo kasetės pardavimo kaina priklauso nuo spausdintuvo: kuo senesnis ar populiaresnis modelis, tuo daugiau yra kasečių, kurios jau surinktos ir perdirbtos. Tai taip pat reiškia, kad palyginti nedaug kasečių bus perdirbta naujausio modelio spausdintuvams.

Atsargiai, perdirbimo iš Azijos!

Deja, daugelis mažmenininkų iš Azijos taip pat imituoja perdirbtus gaminius. Čia stulbinamai maža kaina yra tikras ženklas, kad tai ne perdirbtas originalas, o naujai pagamintas gaminys. Taigi, jei jums bus pasiūlyta „perdirbta“ kasetė neseniai išleistam spausdintuvui, greičiausiai tai yra klastotė.

Rašalų mišinys turi būti tinkamas!

Pripildomo rašalo sudėtis yra tokia pat svarbi perdirbtoms spausdintuvų kasetėms, kaip ir pakartotoms. Prastas UV suderinamumas, prastas atsparumas dėmėms ir, svarbiausia, „netikras“ rašalas yra neabejotinas prastesnės rašalo kokybės ženklas. Patarimas: jei perkate naują spausdintuvą ir ketinate naudoti kitas rašalo kasetes, kai tik nustatysite spausdintuvą, išspausdinkite ir išsaugokite bandomąjį puslapį su originaliomis spalvomis. Tai leis palyginti vėlesnes rašalo spalvas su originaliomis.

Užpildyti rašalą, sumontuoti lustai? Nebloga mintis!

Labai taupūs žmonės patys pila alternatyvų rašalą į kasetes. Tai gali sukelti nuolatinių dėmių ar net rašalo nutekėjimo į spausdintuvą. Taip pat nepatartina dėti originalaus lusto ant trečiosios šalies kasetės. Geriau investuokite šiek tiek daugiau į alternatyvią kasetę su galiojančia „kilme“ arba tiesiog naudokite perdirbtas kasetes.

Perdirbtos kasetės yra geriausia alternatyva spausdintuvui ir aplinkai

Faktas yra toks: tik originalios prekės garantuoja aukštą kokybę. Tačiau tie, kurie vis tiek nori sutaupyti, gali sumažinti spausdintuvo riziką. Neabejotinai saugiausia ir atsakingiausia alternatyva yra perdirbtos rašalo kasetės . Ši padėtis ir toliau vystysis. Perdirbimo įrenginiai ir procesai nuolat tobulinami ir kuo daugiau klientų pasirinks perdirbimą, tuo produktai ilgainiui atpigs. Geras pasiūlymas žmonėms ir aplinkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *